Kasabian, Clean Bandit i Clark wystąpią podczas Colours of Ostrava 2015 [FESTIWAL]

Kasabian

Kasabian

Atmosfera wokół festiwalu Colours of Ostrava robi się coraz bardziej gorąca. To dopiero początek, a już chce się tam jechać bez względu na dalsze ogłoszenia.

Kolejnym headlinerem imprezy został jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów, czyli grupa Kasabian. Choć porównuje się ich do legend rocka, wyróżniają się osobistym spojrzeniem na muzykę. Nie zwracają uwagi na panujące trendy, tylko pozostają wierni swojej artystycznej wizji. Dzięki temu każdy ich album jest odmienny i innowacyjny. Kasabian najlepiej czują się podczas występów na żywo, można się zatem spodziewać, że w Ostravie dadzą z siebie wszystko.

Clean Bandit zachwycili publiczność swoim wyjątkowym, pełnym świeżości stylem. W końcu połączenie nowoczesnych tanecznych brzmień z muzyką klasyczną to wciąż rzadkość. Kreatywność i nieprzeciętne pomysły to ich wielki atut. Podczas festiwalu z pewnością zgromadzą pod sceną pokaźną grupę słuchaczy i amatorów tańca.

Potańczyć będzie można również w trakcie występu Clarka, brytyjskiego producenta i kompozytora. Chris Clark lubi eksperymentować z najróżniejszymi stylami i technikami muzycznymi – nie bez powodu przyklejono mu łatkę twórcy IDM. Podczas występu na żywo prawdopodobnie niejednokrotnie zaskoczy publikę.

Wydarzenia na Facebooku:
Colours of Ostrava 2015 / Czechy / Ostrava / 16-19 lipca 2015
Colours of Ostrava 2015 / Czechy / Ostrava / 16-19 lipca 2015