Michał Sobierajski [MUSIC]

Michał Sobierajski

Michał Sobierajski

Może większości trudno w to uwierzyć, ale są na świecie osoby, które na temat tego, co dzieje się w telewizji, wiedzą niewiele. Tym właśnie słuchaczom nic nie powie, że Michał Sobierajski to ten, który został finalistą drugiej edycji „The Voice of Poland”. Choć to właśnie ten program pozwolił mu poznać się większemu gronu, nie powinniśmy utożsamiać go z początkiem muzycznej przygody Michała.

Ten młody chłopak jest wokalistą, pianistą, kompozytorem, autorem tekstów i aranżerem. Na swoim koncie ma już kilka znaczących sukcesów, do których można zaliczyć pierwsze miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Paryżu (Concours Musical de France), wyróżnienie indywidualne w Międzynarodowym Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych „Jazz Juniors”, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego Muzyki Filmowej „Transatlantyk Instant Composition Contest”.

Muzyką zafascynowany jest od dzieciństwa. Posiada słuch absolutny, całkiem naturalnie zatem swoje życie związał właśnie z tą dziedziną sztuki. Aktualnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu pt. „Przed snem”, na którym znajdą się elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. Wszystkie przygotowane na płytę utwory zostały skomponowane przez Michała. Pierwszym singlem promującym krążek jest kawałek pt. „Część”.

[MR/TDGM]