Kolejni artyści Rock for People 2015 [FESTIWAL]

Rock for People 2015

Rock for People 2015

Rock for People coraz bliżej! Już za niespełna miesiąc, bo od 4 do 6 czerwca, festiwal przyciągnie zapewne do Czech m.in. sympatyków Faith No More, Limp Bizkit, Bastille czy Three Days Grace.

Do line-upu dołączyło kilka nowych artystów. Tym samym w Hradec Králové pojawi się między innymi młody DJ i producent muzyki elektronicznej Flux Pavilion, drum’n’bassowy duet DC Breaks, post-hardcore’owa formacja The Color Morale oraz szwedzka kapela Deathstars.

Podczas 21. edycji imprezy można spodziewać się także powrotu brytyjskiej kapeli The Feud, występu tria Shoshin i słowackiej grupy Korben Dallas.

Bilety na Rock for People można nabyć w internetowym sklepie joyStore. W polskiej przedsprzedaży pojawiły się dwudniowe bilety na piątek i sobotę (5-6 czerwca), kiedy zagrają Fatih No More, Limp Bizkit, Bastille czy Flux Pavilion. Wciąż dostępne są także bilety jednodniowe na czwartek i sobotę oraz trzydniowe karnety.

Przypominamy także, że czeski festiwal odbędzie się w tym roku ze zdwojoną siłą, bowiem druga część (Rock for People Europe) eventu zaplanowana została na lipiec (3-5 lipca) w Pilznie.

Wydarzenia na Facebooku:
Rock for People 2015 / Czechy / Hradec Králové / 4-6 czerwca 2015
Rock for People 2015 / Czechy / Pilzno / 3-5 lipca 2015