Astronautalis wystąpi we Wrocławiu [KONCERT]

Astronautalis

Astronautalis

Setki tysięcy przebytych kilometrów, fascynujące opowieści, mieszanka stylów, w której uliczny hip-hop splata się z rockową energią i popowymi hymnami, do tego nieprzeciętny talent i łobuzerski urok – to wszystko cechy, którymi odznacza się Astronautalis. Artystę będzie można usłyszeć w Polsce na żywo 12 czerwca we wrocławskim Firleju.

Koncert Charlesa Andrew Bothwella – bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko – rozpocznie drugą odsłonę cyklu Before Asymmetry. Przez kolejny rok, jaki upłynie do następnej edycji festiwalu Asymmetry, organizatorzy będą prezentować wyjątkowych wykonawców, ukazujących różne oblicza muzycznej alternatywy.

Astronautalis gra porywającą mieszankę hip-hopu, indie-rocka i folku. W swojej twórczości opiera się na snuciu wciągających opowieści, w których wątki autobiograficzne przeplatają się z historią, a mroczne miejskie legendy z podniosłymi hymnami. Wrażenie robi również lista artystów, z którymi współpracował Bothwell. Wśród nich można znaleźć m.in. Tegan Quin (Tegan and Sara), Lazerbeaka, P.O.S.-a, Aliasa oraz wiele innych postaci niezależnego hip-hopu.

Wydarzenie na Facebooku:
Astronautalis / Wrocław / Firlej / 12 czerwca 2015

Reklamy