Premiera debiutanckiej płyty Spoken Love [MUSIC]

Spoken Love

Spoken Love

Mogłoby się wydawać, że artystom, którzy na scenie muzycznej działają od wielu lat, angażowali się w wiele projektów, współpracowali z dziesiątkami muzyków, trudno będzie czymkolwiek zaskoczyć słuchaczy. A jednak znane postaci, uznani muzycy i producenci mogą wprowadzić powiew świeżości do palety dźwięków niczym młodzi debiutanci.

Świadczy o tym projekt Spoken Love, za którym stoją Bartek Królik i Marek Piotrowski. Na przestrzeni lat dali się poznać między innymi jako współzałożyciele Sistars i Łąki Łan, a także uznany team producencki Plan B odpowiedzialny za powstanie płyt Natalii Kukulskiej czy Agnieszki Chylińskiej.

W swoim twórczości wciąż poszukują nowych wyzwań i tego właśnie efektem jest ich najnowsze „dziecko”. Debiutancka płyta duetu trafiła dzisiaj do sprzedaży, a ja nie mogę się doczekać, kiedy trafi do mojej kolekcji. Dlaczego?

Dlatego, że to, co panowie prezentują pod szyldem Spoken Love, jest przesiąknięte emocjami. Tematem przewodnim tej płyty jest miłość, ale taka, która ma miejsce w czasach opartych na materializmie i egoizmie, gdzie nie wiadomo, co jest prawdą, a co tylko nam się wydaje. Dwóch facetów mówiących o uczuciach, a to wszystko opakowane w największe muzyczne inspiracje chłopaków z lat ich dzieciństwa i młodości. To powinno wystarczyć jako rekomendacja.

[MR/TDGM]