Kult Anplakt [KONCERT]

Kult Anplakt

Kult Anplakt

Legenda polskiego rocka zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę, podczas której będzie można usłyszeć największe przeboje zespołu Kult w wersjach „bez prądu”.

Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych grupy Kult został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego wydarzenia zostały wydane na CD, DVD, Blu-Ray’u, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”.

Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne, czyli status „diamentowej płyty”.

Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której Kult wystąpił z tym wyjątkowym materiałem akustycznym, zespół po raz kolejny zabierze swoich fanów w tę nadzwyczajną podróż.

4 i 5 marca – Stodoła, Warszawa
13 marca – Aula Mickiewicza, Poznań
9 i 14 marca – Filharmonia, Szczecin
15 marca – CKK Jordanki, Toruń
18 marca – Wytwórnia, Łódź
1 kwietnia – Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
2 kwietnia – Centrum Kultury Katowice, Katowice
3 kwietnia – Auditorium Maximum, Kraków
5, 6 kwietnia – Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
10 kwietnia – Centrum Kongresowe UP, Lublin
11 kwietnia – Opera Podlaska, Białystok

Bilety (w cenach: 90-130 zł) są do nabycia online oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (np. Empik, Saturn, Media Markt).