INTRO Festival 2016 [FESTIWAL]

INTRO Festival

INTRO Festival

Nie tylko w Gdyni, Warszawie czy Poznaniu organizuje się eventy, które co roku bierze się pod uwagę, planując sobie festiwalowe przygody. W Polsce pojawia się coraz więcej imprez, na których warto się pojawić i które z edycji na edycję robią się coraz ciekawsze.

O Raciborzu najpewniej mało kto słyszał tak w ogóle, a jeszcze mniej osób mogłoby skojarzyć to miasto z jakimkolwiek festiwalem. Tymczasem w tym śląskim mieście odbędzie się w tym roku kolejna już odsłona INTRO Festivalu.

Event zaplanowano na 6 sierpnia. Wtedy właśnie raciborski Zamek Piastowski wypełniony zostanie muzyką elektroniczną. W ramach INTRO Festival wystąpią: ONUKA (UA), Jacek Sienkiewicz (PL), Micronaut (DE), Sarcast (PL), Nakadia (TAI), Chris Sadler (GB), Robbie&Juvi (CZ), Seb & Rodrigezz (PL), Furrier (PL).

To jednak nie wszystko, bowiem w tym roku podczas imprezy pojawi się dodatkowo ultranowoczesny mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy zamkowej. Do tego ogromna kurtyna ledowa VJ-ów i wielobarwne fixy laserów – będzie zatem nie tylko czego posłuchać, ale i na co popatrzeć.

Aktualna cena biletu na festiwal to 35 zł.

Wydarzenie na Facebooku:
INTRO Festival 2016 / Racibórz / Zamek Piastowski / 6 sierpnia 2016