Trwa nabór do VI edycji Emergenza Festivalu [FESTIWAL]

Emergenza Festival

Emergenza Festival

Wszystkie zespoły bez kontraktu płytowego powinny czuć się zaproszone do udziału w naborze do VI edycji Emergenza Festivalu, największego na świecie festiwalu dla młodych kapel, które nie są związane z żadną wytwórnią. Zgłoszone zespoły zmierzą się ze sobą na terenie kraju w kilku miastach, kilkunastu klubach, na kilkudziesięciu koncertach. Najlepsze z nich, które zwyciężą w finałach krajowych, spotkają się na finale światowym Emergenzy w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (lato 2017 roku), skąd finalista pojedzie w trasę koncertową po całej Europie.

Emergenza jest otwarta na wszystkie gatunki muzyczne. Warunkiem udziału w naborze jest brak kontraktu płytowego oraz wykonanie własnych utworów. Dla zespołów to szansa na wypromowanie własnej twórczości, pokazanie się szerokiej publiczności oraz zrealizowanie swoich muzycznych marzeń. W dotychczasowych edycjach Emergenzy wzięło udział ponad 700 zespołów.

Rejestracji zespołu można dokonać na stronie internetowej festiwalu. Tam też znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące naboru.