Moico Enjoy Music 2016 [FESTIWAL]

Moico Enjoy Music 2016

Moico Enjoy Music 2016

Już 18 listopada wystartuje 5. edycja Moico Enjoy Music. Podczas czterech koncertów wystąpi 8. artystów, którzy zawalczą o udział w finałowym koncercie MEM oraz nagrodę pieniężną. Muzyczne odkrycie roku wybiorą uczestnicy koncertów oraz internauci. Gwiazdami finałowego wydarzenia będą XXANAXX i Coals.

Organizatorzy MEM każdego roku przybliżają jeszcze nieodkryte, ale świetnie zapowiadające się polskie zespoły. Do tegorocznej edycji Moico Enjoy Music zgłosiło się kilkudziesięciu wykonawców z całej Polski. Spośród nich wybrano 8. artystów, którzy zawalczą o udział w finałowym koncercie MEM oraz nagrodę główną – 2000 zł. Na scenie finałowej, oprócz laureatów, zagrają odkrycia MEM poprzednich edycji. W tym roku będą to XXANAXX oraz Coals.

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy? Otóż uczestnikom najbliższych czterech koncertów organizatorzy dadzą realną możliwość stworzenia końcowego line-upu. Podczas każdego z występów to publika zagłosuje na artystę, który wystąpi podczas finału MEM, a następnie wybierze zwycięzcę tej edycji. Głosować na swój ulubiony zespół będą mogli również internauci.

Co więcej, podczas tej edycji MEM będzie można dzielić się swoimi muzycznymi odkryciami. Wystarczy napisać krótką historię, przyozdobić ją zdjęciem lub filmikiem i wrzucić na Instagram, oznaczając post: #Moico. Autor/ka najciekawszego zgłoszenia zawalczy o aparat fotograficzny.

Program Enjoy Music 2016:

18 listopada, godzina 20:30 – Yuuki x Karlla
25 listopada, godzina 20:30 – Melika x Youth Novels
2 grudnia, godzina 20:30 – Chillove x Salk
9 grudnia, godzina 20:30 – Moqha x Seals

Wszystkie koncerty odbędą się we wrocławskiej Prohibicji. Bilety są/będą dostępne w klubie na tydzień przed każdym koncertem w cenie 10 zł (kwota z biletu będzie do wykorzystania na barze).

Koncert finałowy:

16 grudnia, godzina 20:00 – XXANAXX / Coals / laureaci MEM

Koncert finałowy odbędzie się w Starym Klasztorze. Bilety dostępne są w kasach Starego Klasztoru (przedsprzedaż – 40 zł, w dniu koncertu – 45 zł).

Więcej informacji znajdziecie oczywiście na www.moico.pl.