Bibobit wystąpi w Warszawie i we Wrocławiu [KONCERT]

Bibobit / fot. Kamila Smydra

Bibobit / fot. Kamila Smydra

Jeśli mówić o zespołach, które powstały po to, aby grać na żywo, to z pewnością należy do nich formacja Bibobit. Ich żywiołowe występy nikogo nie pozostawiają obojętnym na proponowane przez nich dźwięki. Ogromna w tym zasługa lidera grupy, Daniela Moszczyńskiego, który do wspólnej zabawy potrafi zachęcić nawet najbardziej opornych uczestników koncertu. Okazją do tego, aby przekonać się, jak zespół oddziałuje na publiczność, będą dwa najbliższe koncerty Bibobit – 30 listopada w Warszawie i 14 grudnia we Wrocławiu.

Najprościej rzecz ujmując, Bibobit gra jazz z hip-hopem i elektroniką. To jednak nie oddaje w pełni tego, jak brzmią naprawdę. 
To miks muzyki od The Herbaliser, przez Roberta Glaspera, po The Roots. Zespół celowo nie trzyma się sztywno jednej estetyki, dzięki czemu ich twórczość, a przede wszystkim występy na żywo są tak różnorodne i dynamiczne. Grupa właśnie kończy pracę nad swoim debiutanckim krążkiem, co przełoży się na jeszcze bogatszy repertuar koncertowy. Upewnijcie się więc, że dotrzecie na któryś z ich występów.

Wydarzenia na Facebooku:
Bibobit / Warszawa / Miłość / 30 listopada 2016
Bibobit / Wrocław / Vertigo / 14 grudnia 2016