Nouvelle Vague i Jamiroquai na Colours of Ostrava 2017 [FESTIWAL]

Nouvelle Vague / Jamiroquai

Nouvelle Vague / Jamiroquai

Festiwale to nie tylko okazja do świetnej zabawy i do tego, by w jednym miejscu usłyszeć swoich ulubionych artystów. To również świetna przestrzeń dla powrotów artystów po kilkuletniej przerwie scenicznej nieobecności. To też będzie miało miejsce podczas tegorocznej edycji Colours of Ostrava, na której wystąpią Nouvelle Vague i Jamiroquai. Zarówno francuska grupa, jak i angielska legenda funku zaprezentują publiczności swój najnowszy materiał.

Nouvelle Vague to połączenie kultowych piosenek z pogranicza new wave i post-punka oraz słonecznych rytmów brazylijskiej bossa novy. Może i to szalone, ale pozwoliło odnieść grupie światowy sukces. Ich najnowszy krążek, pt. „I Could Be Happy”, jest czwartym wydawnictwem w ich karierze. Tym razem na warsztat wzięli utwory m.in. The Cure, Cocteau Twins, The Ramones czy Briana Eno. Muzycy przygotowali również dodatkową niespodziankę – na nowej płycie znajdą się ich autorskie kompozycje, które mają szansę zachwycić nie tylko wiernych fanów.

Z kolei Jamiroquai powrócą z albumem pt. „Automaton”. Będzie to ósmy album w ich karierze, a towarzysząca jego wydaniu trasa koncertowa będzie pierwszą od sześciu lat okazją do tego, by zobaczyć Jay Kay’a i jego grupę w akcji, a tego nie można przegapić!

Dla przypomnienia – Colours of Ostrava 2017 odbędzie się w dniach 19-22 lipca.