Drive Stage na Colours of Ostrava 2017 [FESTIWAL]

Colours of Ostrava 2017

Czymże byłyby festiwale, gdyby nie dawały szansy na poznanie tego, czego jeszcze nie znamy? Gdyby nie przekonywały nas do tego, od czego zwykle stronimy? Gdyby nie otwierały przed nami nowych muzycznych możliwości? Oczywiście większość z nas chce przede wszystkim usłyszeć na żywo swoich ulubionych artystów, ale jest to też okazja do tego, by do domu wrócić z nowymi zajawkami.

Doskonale sprzyjającym temu miejscem stają się wszelkie sceny prezentujące muzykę alternatywną. Taką jest na przykład scena Drive Stage na Colours of Ostrava, na której wystąpi kilkanaście zespołów reprezentujących czołówkę alternatywnego rock’n’rolla, folku, bluesa, country i wielu innych gatunków z różnych zakątków świata.

W tym roku uczestnicy festiwalu będą mogli pobawić się w rytm muzyki takich wykonawców jak: Louis Berry, Dudu Tassa & The Kuwaitis, The Carny Villains, Pierce Brothers, Ferocious Dog, Loyko, Elephant Sessions, King Creosote, Blazin’ Fiddles, Hańba!, Bombs from Heaven, Travis O’Neill and His Cardinal Sins, Twisted Rod, Ginkgoa czy Balkansambel.

Wydarzenia na Facebooku:
Colours of Ostrava 2017 / Czechy / Ostrava / 19-22 lipca 2017
Colours of Ostrava 2017 / Czechy / Ostrava / 19-22 lipca 2017