Otwarte #TestyMoico ruszyły po raz drugi

#TestyMoico

Nawet 10 lat internetu za darmo? No jasne, bo przecież MOICO rozpoczęło otwarte testy. Działający we Wrocławiu dostawca szerokopasmowego internetu światłowodowego (a także telewizji i usług telefonicznych) po raz drugi zaprasza obecnych i nowych użytkowników do przetestowania swojego łącza internetowego. Co więcej, uczestnicy testów będą mogli wygrać łącznie nawet dziesięć lat bezpłatnego internetu i wymarzony komputer.

Gdy zaproszono mnie do udziału w tym przedsięwzięciu rok temu, było mi bardzo miło. Jednak gdy tę samą propozycję otrzymałam w tym roku… cóż, byłam zwyczajnie zachwycona. Od zeszłego roku korzystam bowiem z najlepszego łącza internetowego we Wrocławiu. I wiem, co mówię, bo w ciągu ostatnich 10 lat – tyle mieszkam we Wrocławiu – korzystałam z usług kilku dostawców i wszystkim po kolei mogę zarzucić niemało, niestety.

Na szczęście z kłopotów z awariami czy też z niemiłą obsługą wyciągnęło mnie MOICO i w tym roku w ramach testów korzystać będę z bardzo obiecującego łącza GREET 1000 Mb/s, któremu w najbliższym czasie będę musiała postawić cztery wyzwania. Choć prawda jest taka, że wyzwaniem jest wymyślanie tych wyzwań, bo nie wiem, co mogłoby się nie udać przy łączu 1000 Mb/s, serio.

W akcji udział bierze jeszcze kilku przedstawicieli wrocławskiej blogosfery, mianowicie Remigiusz Maciaszek znany jako Rock Alone, Dawid Tymiński z Dandycore oraz Piotr Gładczak z Wrocławskich Podróży Kulinarnych.

A teraz najlepsze – coś dla Was, bo #TestyMoico są przecież głównie dla Was. Otóż do końca października możecie testować łącze KISS 100 Mb/s za darmo i wziąć udział w konkursie. Zadanie polega na stworzeniu recenzji testowanego łącza w dowolnej formie (tekst, film, rysunek, animacja itp. itd.) oraz zamieszczeniu jej pod postem konkursowym znajdującym się na fan page’u i MOICO otagowanym #TestyMoico.

Co tydzień jedna osoba wygra rok darmowego internetu, co da w sumie 10 lat internetu za darmo. Ponadto, na początku listopada najbardziej kreatywna recenzja zgarnie nagrodę główną – wybrany sprzęt komputerowy o wartości do 5000 zł.

Akcja ruszyła dziś i potrwa do końca października. Szczegóły znajdziecie na www.moico.pl i fan page’u MOICO.

[Katarzyna Janik/TDGM]