KONTAKT

„Tak dużo genialnej muzyki, tak krótkie życie” to luźna myśl, która zrodziła się w głowie osoby słuchającej muzyki w każdej sprzyjającej temu chwili i sytuacji, wręcz nałogowo. To, co powstało zupełnie spontanicznie, przerodziło się w chęć prezentowania innym ludziom w pełni subiektywnie wybranych utworów, płyt, artystów.

Projekt działa w myśl zasady, że nie sposób posłuchać wszystkiego, ale można tego, co najlepsze. Nie chcemy przy tym silić się na opiniotwórczość. Dla nas muzyka jest po to, by za jej sprawą przeżywać emocje, by cieszyć się dźwiękami. Nie ma więc dla nas znaczenia gatunek, a także to, czy artysta tworzy rzeczy komercyjne, czy niszowe.

„Tak dużo genialnej muzyki” jest miejscem, w którym znaleźć można propozycje, które mogą, ale wcale nie muszą się podobać. Dzielimy się tym, co nas fascynuje i naszym zdaniem zasługuje na to, by przekazać to dalej. Promujemy to, czego same chętnie słuchamy oraz imprezy, na które same z chęcią chodzimy.

kontakt@takduzogenialnejmuzyki.pl
magda.rogoz@takduzogenialnejmuzyki.pl
katarzyna.janik@takduzogenialnejmuzyki.pl

www.takduzogenialnejmuzyki.pl
www.facebook.com/takduzogenialnejmuzyki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.